Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко проведе консультації про подолання кризи в Україні


Прем’єр-міністр має намір провести консультації щодо стабілізації ситуації в Україні після повернення з Брюсселя.

Після зустрічі з Верховним представником Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Хав’єром Соланою в Брюсселі Юлія Тимошенко заявила: «По поверненні в Україну я організовую ще одне коло консультацій з Президентом, лідером опозиції, лідерами всіх фракцій, щоб узяти відповідальність за налагодження всіх елементів функціонування політики і, як результат, консолідувати дії, щоб запобігти наслідкам фінансової кризи».

За словами прем’єра, на зустрічі з Соланою вони дійшли висновку, що внеском України в подолання світової фінансової кризи буде забезпечення внутрішньодержавної політичної стабільності.

«У той час, коли фінансова криза практично є загрозою для всіх країн світу, в Україні потрібна повна політична стабільність та відсутність будь-яких політичних стресів», – заявила Тимошенко.

Крім того, на зустрічі з Соланою український прем’єр обговорила шляхи створення спільної з ЄС координаційної системи фінансового ринку.

Як пояснила Тимошенко, ця система має створити умови для запобігання наслідкам та впливу глобальної кризи на український фінансово-кредитний ринок.

Юлія Тимошенко поїхала з робочим візитом до Брюсселя для участі в саміті Європейської народної партії сьогодні вранці. Її партія «Батьківщина» є в ЄНП спостерігачем.

XS
SM
MD
LG