Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк відкрив засідання парламенту


Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк відкрив пленарне засідання. В сесійній залі парламенту зареєструвалися 424 депутати.

Відкриваючи засідання, спікер повідомив, що указ Президента про тимчасове поновлення роботи Ради опублікували у виданні «Офіційний вісник Президента», тому він набуває чинності.

За словами спікера, таким чином, знято правову колізію, яка стосувалася того, чи правочинний парламент працювати у сесійному режимі після видання указу про дострокове припинення його повноважень.

«Є всі правові підстави для роботи Верховної Ради, і не тільки для прийняття законодавчих актів, але й для направлення і підписання Президентом України тих актів законодавства», – наголосив Яценюк.

Вчора Президент Віктор Ющенко призупинив дію указу про розпуск парламенту, щоб дати можливість Верховній Раді ухвалити антикризові закони. Цим же документом дострокові вибори переносяться з 7 на 14 грудня.

Очікується, що сьогодні депутати розглядатимуть законопроекти щодо економічної ситуації та подолання наслідків світової фінансової кризи в Україні, внесення змін до держбюджету-2008 та законопроекти, пов’язані з достроковими виборами.

XS
SM
MD
LG