Доступність посилання

ТОП новини

Ранкове засідання Ради закрили. Вечірнє почнеться о 16:00


Заступник голови парламенту Микола Томенко оголосив про закриття ранкового пленарного засідання Верховної Ради.

За його словами, депутати знову мають зібратися сьогодні о 16:00 на вечірнє засідання.

При цьому Томенко зазначив, що на погоджувальній раді лідерів фракцій з головою Ради Арсенієм Яценюком не вдалося домовитись щодо подальшої роботи парламенту.

За словами Томенка, в парламенті поки що немає необхідної кількості голосів для ухвалення пакета антикризових заходів, запропонованих Кабміном.

«Із наших переговорів на погоджувальній раді я розумію, що за план заходів, який запропонував уряд, готові проголосувати 185 народних депутатів», – сказав бютівець, зазначивши, що це депутати від фракції БЮТ та частина депутатів фракції НУНС.

Томенко зауважив, що деякі заходи з цього плану готовий підтримати Блок Литвина, але в цілому за закон вони не голосуватимуть.

Заступник спікера парламенту вважає доцільним розглянути ініціативи Кабміну в першому читанні на вечірньому засіданні о 16:00, врахувати пропозиції до другого читання й ухвалити закони в цілому.

Якщо ж голосів для підтримки цих законопроектів не вистачить, БЮТ пропонує розглянути антикризовий пакет, розроблений фракцією Партії регіонів, якщо він буде оформлений у вигляді законопроекту.

БЮТ сьогодні продовжував блокувати трибуну і президію парламенту, вимагаючи першочергового розгляду заходів із подолання наслідків світової економічної кризи, а не фінансування дострокових виборів.

XS
SM
MD
LG