Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів готова внести до Ради свій антикризовий пакет


Фракція Партії регіонів готова сьогодні внести на розгляд парламенту свій пакет законопроектів щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи на українську економіку.

Про це, відкриваючи засідання «опозиційного» Кабінету Міністрів, заявив голова фракції Регіонів Віктор Янукович і повідомив, що вже доніс відповідну пропозицію до голови Верховної Ради Арсенія Яценюка.

За словами лідера регіоналів, антикризовий пакет повинен включати створення стабілізаційного фонду й передбачати захист прав громадян, які поклали гроші в банк, у частині підвищення максимальної гарантованої суми компенсацій за вклади до 150 тисяч гривень.

Крім того, Віктор Янукович закликав ухвалити рішення про відставку нинішнього Кабміну і призначити антикризовий уряд.

Вечірнє засідання парламенту, на якому, ймовірно, розглядатимуть урядові законопроекти щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи на українську економіку, має початися о 16:00.

Водночас в «опозиційному» уряді кабмінівський антикризовий пакет називають лобістським.

Міністр економіки тіньового Кабміну Ірина Кімова зазначила: «Якщо дати оцінку однією фразою, то це програма, яка має лобістський характер. Це програма, яка відбиває наміри уряду ввести економічну диктатуру й займатися економічним мародерством. Це програма, яка не тільки не зменшує фінансові й економічні ризики, а в окремих випадках може сприяти їх посиленню».

XS
SM
MD
LG