Доступність посилання

ТОП новини

Євро-2012: Україна і Польща думають, як найкраще прийняти футбольних фанів


Львів – Торік Україну відвідали 22 мільйони туристів. А Польщу – майже в 4 рази більше. Однією з причин туристичного буму в сусідів є розвиток готельного бізнесу. Нині Україна і Польща мають унікальний шанс під час підготовки і проведення Євро 2012 представити себе світові. Про те, як скористатися такою нагодою, обговорювали українські і польські фахівці у Львові на спільній конференції «Індустрія гостинності України і Польщі: разом готуємось до Євро».

У Львові бракує добрих недорогих готелів. До Євро-2012 у місті мають збудувати 2 п’ятизіркові готелі для поважних персон і команд, чотиризірковий і тризіркові. Під недорогі готелі реконструюватимуть гуртожитки. Під цей проект гроші виділятиме держава.

Директор департаменту з підготовки чемпіонату Львівської міськради Олег Засадний зазначив, що мерія виділила більше 20 земельних ділянок під будівництво готелів. Будувати потрібно швидше, щоб туристи могли забронювати місця. «Кожен турист хоче зайти в інтернет, побачити, де він житиме, які там послуги, як доїхати. Це все належить подати туристам».

Щоб туристи приїхали знову, їх треба зачарувати

У польських містах, які прийматимуть чемпіонат з футболу у 2012 році, домовляються зі власниками готельних мереж, щоб ті підняли рівень своїх готелів до вищої категорії. Анжей Богуцький, заступник голови правління Спілки PL 2012 у Польщі, каже: «Міста вирішили звільнити від сплати деяких міських податків тих власників, які погодились поліпшити стандарти в готелях. Пільги діятимуть ще 10 років після проведення Євро».

Анжей Богуцький зазначив, що для Польщі Євро-2012 – це, передусім, промоція краю для світу. Якщо туристам сподобається в державі під час футбольного матчу, якщо їх належно тут зустрінуть і приймуть, то 80% з них знову сюди приїдуть з друзями чи родинами.

Саме на цих 80% і розраховує Польща. Тому нині працюють зі власниками готельних мереж і переконують їх не робити так, як це було в Португалії та Австрії, коли під час Євро ціни на готельні номери були шалено дорогими, а тому готелі були напівпорожніми. Футбольні фани після матчів в Португалії сідали в автобуси і їхали ночувати в Іспанію. Іспанці були в захопленні. Так вчинили і більшість вболівальників після матчів у Відні.

(Львів Київ Прага)

  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG