Доступність посилання

ТОП новини

Парламент закрився до вечора. БЮТ вкотре блокує трибуну


Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив ранкове засідання парламенту.

Спікер оголосив, що депутати мають знову зібратися о 16:00 на вечірнє засідання.

Із парламентської трибуни він запропонував, щоб на голосування був винесений єдиний законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України, запропонований Президентом Віктором Ющенком.

За словами Яценюка, «вчора до 5-ї ранку» депутати працювали над законопроектом, який стосується подолання економічної кризи.

«Для того, щоб не було претензій на авторство цього законопроекту, і з огляду на те, що адміністрація Президента взяла дуже активну участь у розробці цього законопроекту, було прийняте рішення, що даний законопроект буде внесений як єдиний за підписом Президента України і визначений ним як невідкладний», – зазначив спікер і наголосив, що до цього законопроекту ввійшли «пропозиції практично всіх фракцій парламенту».

До вечірнього засідання профільні парламентські комітети мають розглянути цей документ.

А о 14:00 лідери парламентських фракцій і комітетів зустрічаються з Прем’єром Юлією Тимошенко, міністром фінансів Віктором Пинзеником та головою Нацбанку Володимиром Стельмахом щодо ухвалення антикризового законопроекту.

А Блок Юлії Тимошенко все блокує

Водночас депутати від фракції БЮТ продовжують блокувати трибуну й президію Верховної Ради.

Близько 30 бютівців іще зранку розташувалися навколо трибуни й перекрили підхід до неї. Ще 15 зайшли в президію, але Яценюк і його заступники встигли перед цим зайти туди, щоб оголосити про відкриття ранкового засідання і відразу ж про перерву.

БЮТ блокував роботу парламенту і минулого пленарного тижня, через що парламент не зміг ухвалити за цей час жодного рішення.

Бютівці вимагають першочергового розгляду в парламенті заходів для мінімізації впливу світової фінансової кризи на економіку України, а не фінансування дострокових виборів, які вони прагнуть зірвати.

Сьогодні Верховна Рада України вкотре мала спробувати розглянути законопроект про мінімізацію впливу світової кризи на економіку та внести зміни до бюджету щодо фінансування дострокових виборів.

Напередодні в парламенті були зареєстровані шість законодавчих актів, які стосуються антикризових заходів. Як казав Яценюк, урядовий законопроект не мав вотуму довіри і відповідної підтримки, та й інші п’ять законопроектів не мали підтримки необхідної кількості депутатів.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG