Доступність посилання

ТОП новини

Ліві й праві сили проводять акції до 7 листопада


Близько 4 тисяч прихильників Комуністичної партії проводять на Майдані Незалежності в Києві мітинг із нагоди 91-ї річниці Жовтневої революції.

На сцені, встановленій на Майдані, виступає керівництво й активісти КПУ.

Лідер комуністів Петро Симоненко у своєму виступі висловив стурбованість економічним становищем в Україні та закликав усіх присутніх приєднуватися до акції протесту Компартії з вимогою відставки нинішнього керівництва держави.

Одночасно з мітингом лівих свою антикомуністичну акцію на Майдані проводять близько півсотні прихильників партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Акція проходить під гаслом «Злочини комунізму повинні бути засуджені, комуністична ідея повинна бути заборонена».

Її учасники провели театралізоване шоу, в якому переодягнені у двірників представники «Свободи» в одязі кольорів українського прапора, що символізують Україну, вимели мітлами з площі червоноармійця й робітника, що символізують комунізм.

Окружний адміністративний суд Києва обмежив проведення масових акцій 7 листопада для прихильників партії «Свобода», дозволивши їм мітингувати винятково біля Лядських воріт. Комуністам дозволили провести свій мітинг виключно біля стели Незалежності.

Схожі акції відбуваються сьогодні і в інших містах України, зокрема, у Львові, Івано-Франківську, Донецьку.

XS
SM
MD
LG