Доступність посилання

ТОП новини

РНБО не задоволена роботою уряду з ліквідації наслідків повеніРада національної безпеки й оборони визнала недостатньою роботу Кабінету Міністрів із подолання наслідків повені в шести областях.

«Тільки-но РНБО завершила розгляд питання про підсумки роботи з подолання наслідків стихійного лиха в 6 регіонах України, і відразу хочу сказати, що робота уряду визнана недостатньою для того, щоб ми були задоволені виконанням тих завдань, які були поставлені Президентом і РНБО», – заявив заступник голови Секретаріату Президента Роман Безсмертний.

За його словами, уряд не забезпечив достатню організацію робіт з подолання наслідків стихії, а також погано їх профінансував.

Нещодавно Президент Віктор Ющенко заявив, що не задоволений темпами фінансування Кабміном робіт з ліквідації наслідків повені.

Натомість прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зазначила, що уряд у повному обсязі профінансував роботи з ліквідації наслідків стихії.

У липні Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька й Вінницька області постраждали від повені.

XS
SM
MD
LG