Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 09:49

Міськрада Сімферополя постановила не вимикати російські канали


Міська рада Сімферополя на позачерговій сесії зобов’язала сьогодні операторів кабельного телебачення продовжити ретрансляцію російських телеканалів.

Як повідомив представник прес-служби міськради, депутати вважають, що рішення Національної ради з телебачення і радіомовлення, а також дії окремих «кабельників» Сімферополя, які вже припинили ретрансляцію російських телеканалів, «порушують і обмежують конституційні права громадян України, призводять до погіршення суспільно-політичної ситуації в регіоні і провокують конфлікти за національними і мовними ознаками».

Рішення сімферопольські депутати ухвалили, за їхніми словами, керуючись Конституцією і низкою законів, а також зважаючи на численні звернення городян.

1 листопада набуло чинності рішення Нацради з телерадіомовлення, яке зобов’язує провайдерів кабельного телебачення України вилучити з переліку програмних продуктів неадаптовані до українського законодавства телепрограми. До таких потрапили і кілька російських телеканалів.

Після цього у деяких місцевих радах кабельних операторів закликали не виконувати рішення Національної ради.

Натомість у Нацраді заявили, що звернуться до Генеральної прокуратури з приводу дій органів місцевої влади та перевищення ними своїх повноважень.

Тим часом Нацрада знову тимчасово дозволила ретрансляцію кількох російських телеканалів, які спершу потрапили під заборону, але по тому висловили готовність до співпраці.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG