Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 16:44

Качинський не запросив Валенсу на бал президентів


Екс-президент, безумовно, розчарований таким рішенням президента Леха Качинського. Але «це їхня справа», сказав Валенса. «Немає у мене запрошення, то ж – не поїду», «хоча, окрім жартів, у мене було бажання потанцювати з панею Качинською», – додав Л. Валенса.

Так відреагував колишній президент Польщі, лауреат Нобелівської премії миру Лех Валенса на те, що його не запросили на бал президентів, який готується у Варшаві на 11 листопада з нагоди 90-річчя відновлення незалежності країни.

На президентський бал не прийдуть прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск і віце-прем'єри Гжегож Схетина та Вальдемар Павляк.

Відносини Л. Валенси і Л. Качинського давно переросли у відкритий політичний конфлікт. Проте місцеві спостерігачі критично оцінюють факт небажання чинного глави держави запросити легендарного лідера польської «Солідарності» на бал, нагадуючи, що Л. Валенса на такому заході мав би бути найголовнішим і найважливішим гостем.

11 листопада в урочистостях братимуть участь 20 глав держав, зокрема Президент України Віктор Ющенко. Урочистості почнуться біля могили Невідомого солдата у Варшаві, потім гостей чекають на ланч в Королівському замку. Ввечері 11 листопада відбудеться власне бал президентів у Великому театрі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG