Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат: Нині прийнятний будь-який формат коаліції


На даний час прийнятною є будь-яка коаліція в парламенті, заявив заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський.

При цьому, за його словами, політичні сили (БЮТ, «Наша Україна – Народна Самооборона» і Блок Литвина), які підтримали президентський антикризовий законопроект, можуть і повинні розглядатися як партнери по більшості.

Заступник глави Секретаріату наголосив, що тривалість роботи такого формату коаліції залежить від багатьох причин, зокрема, від бажання її учасників іти на компроміси.

«Президент України чітко розставив пріоритети: усі зусилля мають бути сконцентровані на подоланні кризових явищ в економіці. Виключно у такій логіці слід розглядати рішення про відтермінування виборів. На жаль, за час із 20 жовтня парламентські сили не змогли ухвалити комплекс антикризових економічних законопроектів: два тижні бездіяльності і лише 1 день результативної роботи. Політики ніяк не можуть зрозуміти, що вихваляння на тему «це ми зупинили вибори» безглузде у ситуації, коли виборчий процес уже призупинений главою держави», – зазначив Кислинський.

Минулого місяця прем’єр Юлія Тимошенко закликала парламентські сили створити коаліцію захисту від світової фінансової кризи.

За створення більшості з усіх фракцій виступив і депутат-регіонал Юрій Бойко.

Натомість голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає це нереальним.

XS
SM
MD
LG