Доступність посилання

ТОП новини

Вiйськова делегацiя НАТО прибуває в Україну


До України сьогодні прибуває вiйськова делегацiя Пiвнiчноатлантичного союзу на чолi з начальником Верховного штабу союзних сил у Європі (головного штабу стратегічного Командування операціями союзних сил НАТО) генералом-лейтенантом Карлом-Гайнцем Латером.

Як повiдомили в прес-службi Мiнiстерства оборони, мета вiзиту полягає в обговореннi поточних питань i перспектив розвитку спiвпрацi Збройних сил України зi стратегiчним командуванням операціями НАТО, можливих шляхiв полiпшення спiвпрацi та пiдвищення оперативних можливостей Збройних сил України.

Завтра пройде робоча зустрiч генерала Латера з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України генералом-полковником Геннадiєм Воробйовим, а також відбудуться переговори у складi вiйськових делегацiй.

Українська сторона планує ознайомити представникiв НАТО зi станом виконання робочого плану вiйськового комiтету Україна – НАТО на цей рiк, прiоритетами вiйськової спiвпрацi з Північноатлантичним союзом та перспективами участi Збройних сил України в миротворчiй дiяльностi.

Крiм того, делегації НАТО розкажуть про виконання державної програми розвитку української армії на 2006–2011 роки.
XS
SM
MD
LG