Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 22:22

Україна пропонує НАТО спільними зусиллями зробити світ безпечнішим


Виступаючи в Таллінні на відкритті робочих консультацій високого рівня Україна – НАТО за участю міністрів оборони країн Північноатлантичного союзу, керівник оборонного відомства України Юрій Єхануров заявив, що Україна готова з НАТО спільними зусиллями працювати на підвищення безпеки у світі.

Говорячи про майбутні відносини України з НАТО, Єхануров позитивно оцінив політику «відкритих дверей» Північноатлантичного союзу, а також діяльність, спрямовану на поліпшення відносин України з НАТО.

За словами Єханурова, це важливо з двох причин: дозволяє оцінити результати проведеної в Україні роботи з огляду на перспективу вступу в НАТО, що було окреслено на Бухарестському саміті, а також можливість обговорити стан безпеки у сучасному світі, яка змінилася після подій на Кавказі у серпні 2008 року.

«Сьогодні світ став менш передбачуваним. У зв’язку з цим актуальним і важливим завданням є пошук дієвого механізму підвищення безпеки, зміцнення миру і поглиблення співпраці», – сказав він.

«Ми стоїмо перед надзвичайно небезпечними викликами, з якими жодна країна, зокрема і Україна, не зможе впоратися самостійно. Лише разом ми будемо здатні зробити цей світ безпечнішим», – наголосив Юрій Єхануров.

Виступаючи перед міністрами оборони країн НАТО, він додав, що Україна готова відкрито обговорювати питання практичної співпраці з НАТО у нових форматах.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG