Доступність посилання

ТОП новини

Парламент першим питанням розгляне завтра обрання спікера – Лавринович


Про це сьогодні журналістам після наради керівників фракцій та керівництва ВР повідомив перший заступник голови парламенту Олександр Лавринович.

Він наголосив, що у разі позитивного вирішення цього питання буде сформовано порядок денний з декількох законопроектів, які мають переважно соціальний характер. «У разі, якщо голови Верховної Ради України не оберуть, буде оголошено перерву і не розглядатиметься жоден з актів», – сказав він.

О. Лавринович нагадав, що право на внесення кандидатур на посаду спікера надається усім фракціям і народним депутатам. «Тому завтра ми можемо побачити, які фракції та які народні депутати захочуть висунути своїх представників», – сказав він. При цьому О. Лавринович зауважив, що голосування за обрання голови ВР відбуватиметься картками у поіменному режимі.

Відповідаючи на запитання, чи готовий О. Лавринович стати головою Верховної Ради, він сказав: «Для мене у парламенті не існує жодної позиції, на якій би я не міг працювати і виконувати свої функції належним чином».

На посаду голови ВР пропонують кандидатури О. Лавриновича (Партія регіонів), Івана Плюща («Наша Україна – Народна самооборона»), Володимира Литвина (Блок Литвина), Адама Мартинюка (КПУ).
XS
SM
MD
LG