Доступність посилання

ТОП новини

Гриценко пропонує Президенту терміново внести до парламенту кандидатуру голови СБУ


Про це повідомили у прес-службі голови Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони.

За словами А. Гриценка, «комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони занепокоєний тим, що протягом останніх двох років посаду голови Служби безпеки України обіймає тимчасово виконуючий обов’язки голови Валентин Наливайченко, призначення якого на цю посаду відбулося відповідно до наказу колишнього голови Служби безпеки України Ігоря Дріжчаного».

При цьому А. Гриценко нагадав, що поданий Президентом на розгляд Верховної Ради 19 грудня 2007 року проект Постанови про призначення В. Наливайченка головою Служби безпеки України не був підтриманий парламентом 2 вересня 2008 року.

Та попри це, В. Наливайченко продовжує виконувати обов’язки Голови Служби безпеки України.

Як підкреслив А. Гриценко, на думку членів профільного комітету, «це сприяє нестабільності як у керівній ланці Служби, так і негативно відбивається на результативності виконання співробітниками поставлених перед ними завдань та на морально-психологічному кліматі в колективах органів і підрозділів Служби безпеки України».

У зв’язку з цим комітет пропонує терміново внести на розгляд Верховної Ради України кандидатуру голови Служби безпеки України.

Як наголошується у листі А. Гриценка, «призначення голови Служби забезпечить проведення її реформування через призму правового статусу Служби в системі державних інституцій, визначення пріоритетів її діяльності, оптимізації організаційної структури, удосконалення системи підбору, підготовки та розстановки кадрів, оперативність і ефективність протидії основним викликам і загрозам безпеці держави».
XS
SM
MD
LG