Доступність посилання

ТОП новини

Чи ініціюватиме БЮТ дострокові вибори Президента? Чи захищають українці свої збереження? Хто нищить карпатські ліси? (Огляд преси)


Київ - Блок Юлії Тимошенко не ставитиме питання про дострокові перевибори Президента Віктора Ющенка. «А для чого? Адже до президентських виборів лишилися лічені місяці, - заявляє в «Газеті 24» лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко. Він також зазначив, що лишається одним із небагатьох, хто вірить у можливість примирення Ющенка і Тимошенко. Для цього, переконаний політик, лідерам країни потрібно зустрічатися частіше наодинці.

Вкладати гроші в товар під час політичних та економічних потрясінь – звичка, започаткована українцями ще з радянських часів. Цукор, крупи і олія – такі збереження добре захищені від уряду та Нацбанку. Заможніші ж громадяни віддають перевагу золотим злиткам, валюті та автомобілям. «Газета 24» з'ясовувала, чи варто вкладати заощадження в купівлю цих товарів і скільки вони коштуватимуть через півроку. Стаття називається «Злитки, долар і колеса».

Криза – зручний час для фірм, що пропонують людям величезні заробітки у майбутньому в обмін на зовсім символічну плату сьогодні. На семінарах з мережного маркетингу новим співробітникам обіцяють вілли, яхти і літаки. Щоб залучити до такого «бізнесу» використовують прийоми психологічного маніпулювання, стверджують експерти газети «Факти».

«Чорні» лісоруби безбожно спустошують Західну Україну і роблять гори лисими. Хоча офіційні дані свідчать про зворотнє, мовляв, кількість дерев збільшується. Як стверджує «Нова газета», поки чиновники вирішують, хто правий, деревина тоннами йде за кордон. Докладніше розповідається в статті «Замість Карпат – три сосни».

Хіміотерапія, радіоактивне опромінення та інші методи боротьби з раковими пухлинами уже незабаром можуть стати історією. Як пише газета «Сегодня», боротьбу з онкозахворюваннями збираються очолити генетики. Вони переконані, що пухлина – це наслідок, а боротися потрібно з причиною хвороби. Як саме — розповідається у статті «У пошуках антикілера».

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG