Доступність посилання

ТОП новини

Голова Дніпропетровської ОДА обіцяє захист співробітникам 34 телеканалу


Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар попросив силовиків уважно стежити за конфліктом навколо місцевого 34 телеканалу, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Сьогодні керівник області звернувся до очільників міліції, СБУ та прокуратури з проханням дати оцінку подіям, що відбуваються на телекомпанії, і не допустити її силового захоплення.

Будь-яку спробу захопити студію, де наразі перебувають журналісти, заявив він, мають розцінювати як загрозу життю і професійній діяльності представників ЗМІ. У разі необхідності Віктор Бондар попросив правоохоронців забезпечити порядок і охорону журналістам, які зараз перебувають у приміщенні телекомпанії.

«Ми не можемо допустити розпаду і тиску на колектив телекомпанії, яка є однією з найстаріших і найшанованіших у регіоні», – заявив Віктор Бондар.

Він також пообіцяв телевізійникам забезпечити стабільні умови роботи на каналі.

Як повідомлялося раніше, журналісти й технічний персонал 34 каналу Дніпропетровська оголосив безстрокове голодування. Таким чином, кажуть телевізійники, вони намагаються захистити канал від можливої рейдерської атаки.

За припущенням керівників 34 каналу, загроза нападу йде від кіпрської офшорної компанії, яка зазіхає на акції ЗМІ.

Журналісти 34 каналу впевнені, що силовий напад може статися протягом найближчих днів, а може, й годин, і попросили захисту в правоохоронців та влади.
XS
SM
MD
LG