Доступність посилання

ТОП новини

Найдорожчий трюфель на світі знов отримав китайський бізнесмен


Китайський мільярдер Стенлі Хо другий рік поспіль заволодів найбільшим трюфелем у світі. В суботу на міжнародному аукціоні грибів-трюфелів у Римі Хо заплатив за гриб, вагою в 1 кілограм 80 грамів більше, ніж пропонував шейх-мільярдер із Абу Дабі. Відтак білий трюфель пішов з молотка за 158 тисяч євро (майже 200 тисяч доларів).

Минулого року той же китайський бізнесмен вже заволодів трюфелем, вагою в півтора кілограми, який йому тогоріч обійшовся в 330 тисяч доларів.

Міжнародний трюфельний аукціон проводять щороку в Римі, до нього залучаються в сателітному режимі Лондон, Макао (в Китаї) та Абу Дабі. Кошти від аукціону йдуть на благочинні цілі.

Гриби трюфелі вважаються серед гурманів одним із найбільших делікатесів. Переважно їх дають до їжі в дуже маленькій кількості через надто домінуючий запах. Для пошуку цих грибів, які ростуть глибоко під землею, використовують особливий сорт собак та свиней з дуже чутливим нюхом.

У Європі їх збирають та вживають до їжі здебільшого в Італії, Франції та Німеччині. Протягом останніх років стали популярними серед гурманів «трюфельні тури» до Словенії.

Досі ще не вдалося вирощувати трюфелі в штучних умовах.
XS
SM
MD
LG