Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 16:37

У Севастополі молилися у храмі, який влада відмовляється повертати


У Севастопольському кінотеатрі «Дружба», де до війни розміщувався римо-католицький храм, у вихідні вперше пройшли церковні богослужіння.

Літургію на честь священномученика Климента Римського, який був убитий древніми римлянами в околицях сучасного Севастополя, у переповненому кінозалі відправили папський нунцій (посол Ватикану) архієпископ Іван Юркевич, правлячий єпископ Одесько-Сімферопольської єпархії владика Броніслав Бернацький, настоятель Римо-католицької релігійної громади священномученика Климента Римського у Севастополі отець Юрій Зиминський разом з кримським римо- і греко-католицьким духовенством.

Служба пройшла за погодженням з Севастопольською міськдержадміністрацією. Разом з тим, прохання віруючих повернути громаді храм міськрада Севастополя кілька разів відхилила.

Собор Святого Климента, збудований 1911 року у стилі неоґотики, функціонував до грудня 1936 року. В період Другої Світової війни будівля костьолу була частково зруйнована. З 1960 року тут функціонує кінотеатр. Римо-католицька громада Севастополя, яка налічує близько тисячі вірян, з кінця 80 років минулого століття просить владу повернути їй храм.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG