Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко створив стратегiчну групу з росiйсько-українських вiдносин


Президент України Вiктор Ющенко своїм указом створив мiжвiдомчу стратегiчну групу з українсько-росiйських вiдносин, повідомила секретар Ради нацiональної оборони Раїса Богатирьова.

Очолювати групу доручили секретаревi РНБО.

За словами Богатирьової, групi належить проаналiзувати договiрну базу мiж Україною та Росiєю, вiдновити її в рамках чинного Великого договору мiж двома країнами.

«Друге: стратегiчна група виконуватиме завдання з розробки механiзму, я б його назвала «дiалогом постiйної дії». У нас багато конфлiктних питань, питання цi вважаються багатьма полiтиками незручними в двостороннiх вiдносинах – i цi питання нам треба буде вирiшувати, i пропонувати, як вийти в практичну площину з цих складних питань», – додала секретар РНБО.

Іншим своїм указом Президент призначив посла України в Росії Костянтина Грищенка спеціальним представником України з розвитку відносин із Росією.

За документом, Спеціальний представник має за дорученням Президента України проводити переговори державного рівня з російською стороною з усього комплексу українсько-російських відносин; вносити російській стороні пропозиції з розв'язання проблемних питань українсько-російських відносин.

XS
SM
MD
LG