Доступність посилання

ТОП новини

Вінський погрожує відставкою в разі створення коаліції Партії регіонів і БЮТ


«Я заявляю, що в перший день створення такої коаліції я оголошу про свою відставку з посади міністра транспорту та зв’язку», – сказано в заяві Йосипа Вінського, про що повідомила прес-служба Мінтрансзв’язку.

Вінський вважає створення коаліції БЮТ і Партії регіонів «категорично неприпустимим».

«Мільйони українців із 2004 року чекають на створення справедливої країни. На жаль, і демократична влада не змогла задовольнити сподівання українців. Недовіра людей до влади, до політиків досягла критичної межі. Але це не може і не повинно призвести до відмови від цінностей демократії, від ідеалів Майдану», – заявив Йосип Вінський.

За його словами, коаліція БЮТ із Партією регіонів не принесе Україні політичної та економічної стабільності і не вирішить проблеми, які виникли внаслідок кризи.

«Переконаний, що на сьогодні головна ціль Партії регіонів – будь-яким шляхом (чи то дочасні вибори, чи то коаліція) отримати доступ до державних ресурсів. Тому що тільки це, в умовах жорсткої фінансової кризи, допоможе олігархам зберегти свій вкрадений капітал. А зберегти свої статки вони зможуть лише в черговий раз пограбувавши державу та українців», – зазначає Вінський.

«Створення неприродної коаліції між демократичним БЮТ і олігархічною Партією регіонів призведе до втрати будь-якої перспективи для України, а внесення змін до Конституції України з метою самозбереження позбавить народ будь-якого впливу на владу», – додав він.

Вінський також переконаний, що «вихід для України не в політичній змові верхівок та поверненні до епохи «кучмізму», а в опорі на народ та рух до Європи».

При цьому Йосип Вінський зауважив, що більше року він не робив жодних політичних заяв, «хоча було чимало приводів та підстав для цього».

«Я себе стримував, оскільки вважав, що забезпечення ефективної та результативної роботи міністерства та уряду в цілому є пріоритетом для кожного члена уряду», – сказав він.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG