Доступність посилання

ТОП новини

У Ющенка готовий новий указ про розпуск Верховної Ради – ЗМІ


Стратегічне рішення про об`єднання фракцій Партії регіонів і БЮТ на рівні керівників цих політичних сил вже ухвалене.

Про це повідомляє «Коммерсантъ-Україна».

За словами джерела, БЮТ пред`явив можливим партнерам три основні вимоги: «Перше – Юлія Тимошенко повинна залишитися главою уряду. Друге – Конституція повинна бути змінена в частині скорочення повноважень президента. Третє – на вибори накладається мораторій, в найближчому майбутньому їх не має бути».

«Попри те, що переговори між фракціями ПР і БЮТ перейшли в публічну площину, ніяких прогнозів зараз робити не можна», – упевнений заступник глави фракції ПР Борис Колесников.

Разом з тим джерело в керівництві ПР вважає, що фракція може погодитися на створення коаліції з БЮТ, навіть якщо пані Тимошенко залишиться прем`єром. Втім, за позитивний результат переговорів з БЮТ ніхто з «регіоналів» поручитися не зміг.

«У президента на столі лежить указ про розпуск Верховної ради з відкритою датою виборів, який він у будь-який момент може оприлюднити. На відміну від попереднього указу, виданого 8 жовтня і пізніше призупиненого, цей буде підкріплений повним юридичним і моральним правом Віктора Ющенка на розпуск парламенту», – запевнило джерело в Секретаріаті Президента.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG