Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко і Тимошенко привітали співвітчизників із 17-річчям Збройних сил


Як зазначається в привітанні Верховного головнокомандувача Збройних сил України Віктора Ющенка, «наша армія продовжує славні традиції військових звершень Українського народу – від перемог княжих і козацьких часів до звитяг Другої світової війни. За роки незалежності Збройні сили утвердилися як могутній чинник національної безпеки, стали надійною опорою нашої державності».

Президент України висловив переконання, що військовослужбовці й надалі з честю виконуватимуть святий обов’язок із захисту Батьківщини.

«Нині перед Україною стоїть важливе завдання – створити професійне військо, яке відповідало б сучасним євроатлантичним стандартам і було оснащене новітнім озброєнням», – зауважив глава держави і запевнив, що зробить «все необхідне для реформування вітчизняних Збройних сил, забезпечення військовослужбовцям гідних умов життя».

Як повідомляє Управління у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України, у привітанні Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з нагоди 17-ої річниці Збройних сил мовиться, що «розвиток України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової держави неможливий без надійної оборони та захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності».

«Служба в Збройних силах вимагає найвищого професіоналізму, відповідальності та відданості, і Збройні сили нашої держави з честю виконують покладені на них завдання», – наголосила Прем’єр у своєму привітанні та висловила вдячність «за самовідданість у справі служіння Батьківщині та особистий внесок у розбудову української армії».

Ю. Тимошенко запевнила, що «уряд і надалі забезпечуватиме створення та розвиток високотехнологічних, добре підготовлених, мобільних Збройних сил, комплектування їх на професійній основі, реалізацію соціальних зобов'язань держави перед військовослужбовцями і ветеранами Збройних сил».
XS
SM
MD
LG