Доступність посилання

ТОП новини

У БЮТ заявляють, що не готували коаліційних угод із жодною політсилою


Перший заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Кожем’якін стверджує, що БЮТ не готував коаліційних угод з жодною політичною силою.

«В окремих засобах масової інформації з’явилась інформація про те, що Блок Юлії Тимошенко підготував якісь «робочі», «чорнові», чи інші проекти текстів коаліційних угод з певними політичними силами. З огляду на це вважаю за необхідне повідомити, що Блок Юлії Тимошенко не готує, не підписував і не погоджував політичних угод, чи проектів коаліційних угод, з жодною політичною силою», – цитує депутата прес-служба фракції БЮТ.

За словами Кожем’якіна, фракція БЮТ та уряд звернулися до всіх політичних сил з єдиною пропозицією, яка містить чіткі заходи та законопроекти, що потребують першочергово ухвалення в українському парламенті для ефективного протистояння і боротьби з фінансово-економічною кризою.

«Головною метою пропозиції БЮТ є об’єднання зусиль у складі широкої коаліції зі всіх політичних сил, представлених у Верховній Раді для боротьби з наслідками світової економічної кризи, мінімізацією її впливів на Україну, створення умов для нормального функціонування економіки держави та захисту українських громадян», – заявив Кожем’якін.

За даними деяких ЗМІ, БЮТ і Партія регіонів уже розробили робочий варіант коаліційної угоди.
XS
SM
MD
LG