Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: новостворена парламентська коаліція зможе стабілізувати фінансовий сектор


Під час наради з керівниками провідних вітчизняних банків прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що уряд стоїть на сторожі інтересів Національного банку України.

«Ми цілком і повністю захищаємо незалежність Національного банку, захищаємо всі функції НБУ, які здійснюються сьогодні у фінансовому секторі країни для того, щоб Нацбанк міг робити національну політику», – зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, визначним для розв’язання проблемних питань у банківський сфері на сьогодні є й те, що до роботи уряду та НБУ підключився ще один вагомий інструмент – парламентська більшість.

«Цей інструмент такий, який може піднятися над всіма інституціями, які працюють сьогодні в Україні, і на базі законів врегулювати ті процедури, які роблять прозорими, зрозумілими як для банківської системи, так і для країни, такі інструменти як рефінансування, функціонування валютного ринку», – зауважила Прем’єр-міністр.

Сьогодні ж Президент Віктор Ющенко звернувся до голови Верховної Ради із закликом не політизувати роботу Національного банку України та Міністерства фінансів.

За словами Президента, сьогодні, в тому числі і в стінах парламенту, «дуже багато політики щодо роботи НБУ та Міністерства фінансів».

XS
SM
MD
LG