Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА заперечує, що може просити Польщу провести Євро-2012 без України


Спеціальний радник президента Європейського союзу футбольних асоціацій Мішеля Платіні Вільям Ґаяр заявив агентству «Асошієйтед Прес», що в УЄФА «категорично заперечують» такі повідомлення.

Раніше сьогодні польський щоденник Dziennik повідомив, що Платіні в інтерв’ю вперше заявив: Польща, можливо, муситиме проводити чемпіонат Європи з футболу 2012 року сама, без України.

За цим повідомленням, Платіні сказав, що такий варіант можливий, якщо Київ не встигатиме підготувати свій стадіон до чемпіонату.

Щойно позавчора після засідання УЄФА в швейцарському місті Ньйоні Платіні висловлював повну впевненість, що підготовка до чемпіонату, яка раніше викликала занепокоєння, тепер знову йде за графіком.

А вчора генеральний секретар УЄФА Дейвід Тейлор заявив, що останні звіти про підготовку обох країн позитивні, але європейський футбольний союз особливо уважно стежить за становищем у Києві.

У травні наступного року УЄФА вирішить, які саме вісім міст в Україні й Польщі прийматимуть чемпіонат. При цьому від кожної з двох країн-організаторів може бути залучено від двох до шести міст.
XS
SM
MD
LG