Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 18:58

На Дніпропетровщині відновлюють виробництво


Окремі промислові підприємства Дніпропетровщини, призупинені через економічну кризу, починають відновлювати виробництво.

Після вимушеного простою через відсутність сировини та інші наслідки загальної економічної кризи відновило виробничу діяльність державне підприємство «Смоли» у Дніпродзержинську.

На підприємстві кажуть: сировина знову почала надходити, і виробничі потужності знову запрацювали, але поки не на повну потужність – у відповідності до замовлень споживачів.

Частково відновив виробництво й один із флагманів вітчизняної металургії, Нікопольський завод феросплавів. Там знову став до ладу плавильний цех №9.

Як повідомили з Української асоціації виробників феросплавів, в плавильному цеху № 9 цього місяця працюватимуть 5 печей. Перша після відновлення виробництва продукція вже виготовлена.

Нікопольський завод феросплавів зупиняв виробництво з 1 листопада цього року через проблеми зі збутом продукції.

Кризові явища в економіці Дніпропетровщини стали помітні ще у вересні, коли були зафіксовані зниження темпів нарощення виробництва.

У листопаді промислові підприємства базових галузей Дніпропетровщини через відсутність попиту на продукцію на світовому ринку почали скорочувати виробництво й переходити на 3-4-денний робочий тиждень, одними з перших зупинили виробництво на машинобудівному та лако-фарбовому заводах у Дніпропетровську.

В обласному центрі, за прогнозами фахівців, за листопад-грудень обсяги промислового виробництва в порівнянні з минулим роком можуть впадуть приблизно вдвічі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG