Доступність посилання

ТОП новини

Нацбанк здивований «цинізмом заяви» Тимошенко


Такими словами Нацiональний банк України схарактеризував у заявi правлiння НБУ, текст якої розмiщений на веб-сайтi Нацбанку, слова Прем’єр-міністра Юлiї Тимошенко про ситуацiю на фiнансовому ринку.

НБУ наголошує на небезпецi дiй Кабiнету Мiнiстрiв для економiки країни.

«Правлiння НБУ стурбоване сьогоднiшньою ситуацiєю, коли Прем’єр-мiнiстр перейшла ту межу, яку нiхто нiколи не переступав. Особливо цинiчним є той факт, що зброєю в руках полiтичних вiйн уряду на чолi з прем’єром можуть бути простi люди, якi перешими постраждають вiд дестабiлiзацiї банкiвської системи», – мовиться в заявi.

Нацбанк відзначає, що сьогодні в економіці України склалась дуже складна ситуація. При цьому «бездарна діяльність уряду в управлінні економікою» призвела до того, що вже в грудні цього року країна може бути в ситуації внутрішнього дефолту.

«На сьогодні уряд не має коштів для розрахунків по заробітних платах, пенсіях, соціальних виплатах та зобов’язаннях зовнішнього і внутрішнього характеру», – наголошує НБУ.

Правління Національного банку звертається до «всіх посадових осіб, політиків, представників засобів масової інформації бути максимально відповідальними щодо поширення неправдивої інформації та інформації, яка створює паніку в населення».

Вчора прем’єр Юлія Тимошенко звинуватила керiвництво Нацбанку в махiнацiях на валютному ринку, дестабiлiзацiї банкiвської системи i штучному заниженнi курсу гривнi.

Вона також закликала Президента Віктора Ющенка негайно звільнити голову НБУ Володимира Стельмаха.

XS
SM
MD
LG