Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 17:23

Президент і Прем’єр привітали українських дипломатів зі святом


Президент України Віктор Ющенко і Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітали українських дипломатів з професійним святом – Днем працівників дипломатичної служби України.


Як повідомляє прес-служба Президента, у вітанні В. Ющенка мовиться, зокрема: «Ваша діяльність на міжнародній арені є гідним прикладом захисту, відстоювання і просування інтересів Української держави. Високо ціную вмілу і професійну роботу українських дипломатів, ваш внесок у зміцнення позицій України як авторитетного члена світового співтовариства, у досягнення прогресу на стратегічних напрямах нашої зовнішньої політики. В умовах нових безпекових та економічних викликів, що пов'язані з сучасними міжнародними політичними реаліями та розвитком глобальних економічних процесів, розраховую на подальшу активізацію роботи дипломатичної служби на благо Українського народу».

Ю. Тимошенко у своєму вітанні, текст якого розміщено на Урядовому порталі, наголосила: «Розширення та зміцнення міжнародних зв’язків, зовнішньополітична підтримка соціально-економічного розвитку нашої держави, практичний захист прав та інтересів українців за кордоном – це важлива сфера відповідальності і турботи вітчизняної дипломатії. Українські дипломати завжди демонстрували свій високий фаховий рівень, впевнена, що й надалі вони будуть здатні вирішувати найскладніші державні завдання».

Від імені уряду Прем’єр подякувала дипломатам «за самовідданість в роботі на благо Батьківщини та наполегливість у відстоюванні національних інтересів».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG