Доступність посилання

ТОП новини

Стельмах закликає припинити тиск на Нацбанк


Голова Національного банку Володимир Стельмах закликає політиків припинити тиск на НБУ.

«Нагадую хрестоматійне правило: всім банкам без винятку і Національному банку також для роботи необхідний спокій. Коли його порушують, то наслідки можуть бути найсумнішими. Будь-який пресинг на Національний банк, інші фінансові установи категорично неприпустимий», – йдеться в заяві голови НБУ.

Стельмах також критикує заяву прем'єра Юлії Тимошенко, в якій вона звинуватила Нацбанк у корупції та зловживаннях на валютному ринку.

«Минулого тижня прем'єр переступила всі рамки дозволеного. Діючи не як керівник уряду, а як кандидат у Президенти, вона своїми безвідповідальними, цинічними і неправдивими заявами створила загрозу для стабілізації курсу гривні», – йдеться в заяві.

Серед причин таких заяв прем'єра, на думку голови НБУ, – прагнення змістити нинішнє керівництво Нацбанку і наживатися на курсових спекуляціях.

На думку Стельмаха, Національний банк за підтримки Президента і сприяння Міністерства фінансів зможе перебороти негативні явища у фінансовому і банківському секторах.

Минулого тижня Тимошенко звинуватила НБУ в зловживаннях у валютно-курсовій сфері і рефінансуванні, зокрема у свідомих спекуляціях на валютному ринку.

Вона також закликала Президента внести до парламенту подання про відставку Стельмаха.

XS
SM
MD
LG