Доступність посилання

ТОП новини

Пинзеник пропонує підприємцям знизити відпускні ціни на продукцію


Міністр фінансів України Віктор Пинзеник вважає, що для промисловців в умовах кризи «єдиною правильною поведінкою» буде зниження відпускних цін на продукцію. З такою пропозицією міністр виступив у своїй статті для «Дзеркала тижня».

Віктор Пинзеник зазначив, що його порадувало зниження оптових цін у промисловості на 6,5% у листопаді 2008 року.

«За нормальних умов (наприклад, у 2003-му, 2004-му, 2005 році) тотальне зниження цін у промисловості – не дуже хороше явище для економіки. В умовах нинішнього етапу кризи – це єдино правильна поведінка», – зазначив міністр фінансів.

На його думку, причиною нинішньої кризи виробництва є криза споживання, оскільки «зниження споживання тягне за собою вниз виробництво». Тому, переконаний Віктор Пинзеник, за нинішніх умов «зберегти обсяги виробництва можна, тільки пропонуючи нижчі ціни».

«Коли чую рекламу, що підприємство продає імпортний товар зі знижкою у 70%, я готовий обняти його власника чи власників. Це мудра, талановита людина. Він іде на втрату 70%, щоб зберегти 30%. Інакше втратить усе (100%)», – пояснив Віктор Пинзеник.

Міністр закликав підприємців піти назустріч своїм споживачам: «Підіть усі на збитки, підіть усі назустріч одне одному – і переживете цей тяжкий період, а через рік знову будете вже заробляти. Ідіть у всіх стосунках назустріч одне одному"».

Також глава Мінфіну запропонував підприємцям не звільняти своїх працівників, а тимчасово знижувати їм оплату.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG