Доступність посилання

ТОП новини

Литвин і Гризлов домовились про засідання міжпарламентської комісії України й Росії


Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував провести засідання міжпарламентської комісії України й Росії в середині наступного місяця.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради України, про це спікер заявив на зустрічі з головою Державної Думи (нижньої палати парламенту Росії) Борисом Гризловим.

Російська сторона підтримала ініціативу Литвина, запропонувавши провести таке засідання в Москві.

За словами українського спікера, міжпарламентська комісія повинна насамперед інвентаризувати проблемні питання двосторонніх відносин і намітити послідовність їхнього вирішення.

При цьому Литвин наголосив, що українсько-російські відносини – одне з головних питань, які хвилюють українське суспільство, і їх нормалізація необхідна.

«Українсько-російські відносини зараз не в найкращому стані, сьогодні ми могли б говорити про те, як ці відносини відновити й почати нарощувати», – зазначив, зі свого боку, Гризлов.

За його словами, серед проблемних питань – перспективи вступу України до НАТО, підтримка Україною Грузії в конфлікті з Росією, питання Голодомору 1932-1933 років, перебування Чорноморського флоту Росії на території України та низка економічних питань.

XS
SM
MD
LG