Доступність посилання

ТОП новини

У справі про вибух в Євпаторії затримали трьох людей


Прокуратура Криму затримала трьох підозрюваних у справі за фактом вибуху в житловому будинку в Євпаторії.

Як повідомляє Генеральна прокуратура, серед затриманих – директор комунального підприємства «Житловик-1», майстер технічної ділянки й газоелектрозварювальник.

Слідчо-оперативна група зі співробітників прокуратури, органів внутрішніх справ і Служби безпеки в ході огляду місця події встановила, що в підвальному приміщенні зруйнованого вибухом будинку перебувала слюсарня підприємства «Житловик-1», де зберігалися балони з газом і з сумішшю «МАФ».

Характерне ушкодження стін будинку саме в підвалі дає підстави вважати, що вибух стався тут, йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

Водночас, за висновками вибухо-технічної експертизи, слідів дії вибухових речовин та їх залишків не виявили. Для з'ясування механізму й причин руйнування будинку призначили комплексну механічно-хімічно-трасологічну експертизу.

Від вибуху, що стався в житловому будинку в Євпаторії минулого тижня, загинули 27 людей.

Експертна група Державного комітету із промислової безпеки охорони праці й гірничого нагляду, яка розслідує причини вибуху, виключила несправність газового обладнання як причину вибуху.

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявив, що найбільш імовірною причиною вибуху є неналежне поводження з балонами з вибухонебезпечними речовинами, які зберігалися в підвалі будинку.

XS
SM
MD
LG