Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат: Ющенко не задоволений розслідуванням вибуху в Євпаторiї


Президент Вiктор Ющенко не задоволений тим, як ведеться слiдство у справi про вибух в Євпаторiї, яке «загальмувалося на деталях i, очевидно, не охоплює всi проблеми».

Про це заявив заступник голови Секретарiату Президента Роман Безсмертний.

«Адже є низка контролюючих органiзацiй, у повноваження яких входять питання перевiрки таких об’єктiв. Нарештi, є посадовi особи, чия бездiяльнiсть, можливо, i є коренем проблеми, а значить, такi надзвичайні ситуації можуть повторитися», – цитує Безсмертного прес-служба Президента.

«Сподіваюся, що сьогоднішня поїздка прем'єра до Євпаторії завершиться не лише бравурними заголовками новин, а й матиме відчутні результати», – заявив представник Секретаріату Президента.

Водночас, за словами Безсмертного, за дорученням глави держави, влада забезпечує ліквідацію наслідків вибуху в Євпаторії.

«Йдеться, в першу чергу, про соціальний захист людей. Держава має подбати про кожного і доки усі постраждалі не отримали належну допомогу, владі не варто заспокоюватись».

Внаслідок вибуху 24 грудня в житловому будинку в Євпаторії загинули 27 людей, 5 були поранені.

У неділю прокуратура затримала трьох підозрюваних працівників комунального підприємства «Житловик-1». Триває розслідування кримінальної справи, порушеної 25 грудня.

Прокуратура відпрацьовує три можливі версії вибуху: можливість вибуху від дій сторонніх осіб, від природного газу та вибух балонів із газовою сумішшю.

Сьогодні до Євпаторії поїде прем’єр Юлія Тимошенко.

XS
SM
MD
LG