Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську – критична ситуація з газопостачанням


Через низький тиск газу в мережі приблизно на 3 години довелося призупиняли роботу котелень обласного центру, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Як зазначив перший заступник міського голови Дніпропетровська Анатолій Крупський, щоб заощадити газ для обігріву осель, у місті почали обмежувати постачання палива промисловим підприємствам, насамперед найбільшим споживачам – металургійним заводам.

Щоб максимально скоротити споживання газу, жителям Дніпропетровська до того ж відключили гарячу воду.

Нині значно знизили споживання газу й найбільші підприємства області – завод «Дніпроазот», металургійні комбінати «Дзержинка» та «Петровка», «Кривий Ріг Цемент».

За рекомендацією обласної влади, підприємства, які зараз не готові до використання альтернативних видів палива – мазуту, вугілля та не мають власних резервів енергоносіїв, повинні призупинити споживання природного газу.

За останню добу Дніпропетровщина зменшила використання цього палива більш ніж на 3,5 мільйона кубометрів або на 12%.

Дніпропетровська область споживає близько 30 мільйонів кубів газу на добу. Із них 10 мільйонів іде на промислові підприємства.

Схожа ситуація з газопостачанням складається і в інших містах України.

Труднощів зазнають і підприємства житлово-комунального господарства Житомира та Севастополя. Тут через недостатній тиск газу припинили постачання гарячої води для населення.

У Львові з з метою економiї газу підприємство «Львiвгаз» пропонує владi мiста припинити подачу гарячої води.


XS
SM
MD
LG