Доступність посилання

ТОП новини

Контролери з Європи розділилися на 5 груп


Моніторингова місія Єврокомісії по газу в Україні вирішила розділитися на 5 груп для контролю за транзитом газу.

Про це в Брюсселі повідомили у прес-службі Єврокомісії.

Згідно з повідомленням, рішення схвалили сьогодні зранку під час спільного засідання Моніторингової місії з представниками «Укртрансгазу» та «Нафтогазу України».

Дві групи відправлять на східний кордон України, зокрема, до Сумської області та Новопскова для моніторингу надходження газу з Російської Федерації.

Третя група залишиться в центральному диспетчерському центрі «Укртрансгазу». Ще дві групи направлять на західний кордон України для моніторингу виходу газу з території України в районі Ужгорода.

Крім того, в суботу моніторингову місію Єврокомісії в Україні посилили групою з 12 експертів, які прибули о 14-00 до Києва.

Таким чином, на сьогодні кількість представників місії Єврокомісії в Україні становить 15 експертів та 2 вищих представника Єврокомісії.

В прес-службі Єврокомісії також повідомили, що голова групи з моніторингу Філіп Корнеліс відбув до Москви для консультацій щодо умов розміщення моніторингової місії в Росії. До Росії також направлені 3 експерта та 2 вищих представника Комісії для моніторингу за транзитом газу.
XS
SM
MD
LG