Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 20:00

Парламент проведе спецзасідання з питань газу


На погоджувальній раді парламенту лідери фракцій підтримали рішення розглянути на завтрашньому засіданні питання щодо ситуації на ринку газу.

Про це повідомила представниця Партії регіонів Ганна Герман.

«Ухвалене рішення провести спеціальне засідання Верховної Ради на тему газу, забезпечення України газом у відкритому режимі», – сказала депутат.

Водночас перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявив, що Кабінет Міністрів готовий надати Верховній Раді всю об'єктивну інформацію з газових питань.

Він вкотре зазначив, що Україна не має газових боргів перед Росією, а також що Київ не припиняв в однобічному порядку транзит газу до країн Європейського Союзу.

Сьогодні ж підчас зустрічі зі спікером парламенту Володимиром Литвином Президент Віктор Ющенко закликав Верховну Раду сформулювати свою позицію щодо газового конфлікту з Росією.

«Нам треба підтримати урядову позицію, щоб уряд пішов на переговори з дуже чітким та ясним і політичним, і правовим мандатом», – цитує главу держави його прес-служба.

Ющенко наголосив, що Україна виконала всі зобов'язання, які випливають із контрактних умов на 2008 рік між російським «Газпромом» і «Нафтогазом України».

«Зараз питання залежить від того, чи буде консолідованою наша позиція в наступному, другому раунді, який присвячується контракту про транзит і ціну газу на 2009 рік», – заявив Президент.


В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG