Доступність посилання

ТОП новини
18 листопада 2019, Київ 13:54

Правозахисники: потрібне незалежне розслідування побиття у Нікопольському СІЗО


Правозахисники вимагають незалежного розслідування факту масового побиття заарештованих у Нікопольському ізоляторі тимчасового утримання.

Громадська організація «Вінницька правозахисна група» звернулася з відповідним проханням до Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

За словами координатора організації Дмитра Гройсмана, наразі міліція намагається приховати сліди інциденту, що стався в ізоляторі 12 січня. Він каже, що має інформацію про те, що осіб, які зазнали побиття, збираються терміново перевести до інших СІЗО України, щоб ускладнити можливість незалежної перевірки факту.

«За наявною у нас інформацією, діяльність МВС України, яку ми спостерігаємо, насправді спрямована на приховання слідів злочину», – вважає керівник організації.

Повідомлення про масове побиття заарештованих у Нікопольському ізоляторі міліція підтверджує. Правоохоронці повідомили, що зараз за цим фактом вони вже провадять службове розслідування.

Представник апарату керівника МВС України в Дніпропетровській області Володимир Міняйло зазначив, що на місці події працюють представники прокуратури. Висновок розслідування обіцяють за два тижня.

У вівторок громадська організація «Вінницька правозахисна група» повідомила про те, що у Нікопольському ізоляторі тимчасового тримання сталося масове побиття заарештованих, у результаті постраждало близько 20 осіб. За інформацією, люди отримали тілесні ушкодження різної тяжкості, постраждалим не було надано медичної допомоги.

Потерпілі вже написали скарги на ім'я начальника обласної міліції.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG