Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз» учетверте отримав від «Газпрому» ту саму нездійсненну заявку


Російський «Газпром» четвертий раз поспіль подав на адресу «Нафтогазу України» заявку на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальну станцію Суджа у напрямку ГВС Орлівка та Ужгород.

Як повідомив речник «Нафтогазу» Валентин Землянський, заявка російського концерну аналогічна поданій учора: 99,2 мільйона кубометрів газу за добу.

У «Нафтогазі» вкотре наголошують, що не в змозi частково прийняти росiйський газ i транспортувати його європейським споживачам.

Вчора речник «Газпрому» заявив, що спеціалісти української компанії підтвердили технічну можливість транзиту російського газу за маршрутом, на якому наполягає російський газовий монополіст.

У «Нафтогазі» таку заяву назвали «манiпулюванням громадською думкою i створенням додаткового ажiотажу навколо українсько-росiйських газових відносин».

«Газпром» ще від 13 січня пропонує «Нафтогазові» транспортувати свій газ за маршрутом, виконання якого за нинішніх умов ізоляції української газотранспортної системи технічно можливе лише в разі повного відключення від газу кількох українських областей. Україна заявляє, що це технологічно неприйнятна умова; Росія відкидає прохання України подати газ іншим маршрутом.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG