Доступність посилання

ТОП новини
22 січня 2021, Київ 02:21

«Нафтогаз» учетверте отримав від «Газпрому» ту саму нездійсненну заявку


Російський «Газпром» четвертий раз поспіль подав на адресу «Нафтогазу України» заявку на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальну станцію Суджа у напрямку ГВС Орлівка та Ужгород.

Як повідомив речник «Нафтогазу» Валентин Землянський, заявка російського концерну аналогічна поданій учора: 99,2 мільйона кубометрів газу за добу.

У «Нафтогазі» вкотре наголошують, що не в змозi частково прийняти росiйський газ i транспортувати його європейським споживачам.

Вчора речник «Газпрому» заявив, що спеціалісти української компанії підтвердили технічну можливість транзиту російського газу за маршрутом, на якому наполягає російський газовий монополіст.

У «Нафтогазі» таку заяву назвали «манiпулюванням громадською думкою i створенням додаткового ажiотажу навколо українсько-росiйських газових відносин».

«Газпром» ще від 13 січня пропонує «Нафтогазові» транспортувати свій газ за маршрутом, виконання якого за нинішніх умов ізоляції української газотранспортної системи технічно можливе лише в разі повного відключення від газу кількох українських областей. Україна заявляє, що це технологічно неприйнятна умова; Росія відкидає прохання України подати газ іншим маршрутом.

Recommended

XS
SM
MD
LG