Доступність посилання

ТОП новини

«Газпром» вп'яте подав заявку на транзит газу через ГВС «Суджа»


Російський газовий монополіст сьогодні вже вп'яте подав заявку на адресу Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на здійснення транзиту природного газу через газовимірювальну станцію «Суджа» у напрямку ГВС «Орлівка» і ГВС «Ужгород».

У повідомленні прес-служби «Газпрому» сказано: «Сьогодні о 2:00 «Газпром» направив в об'єднане диспетчерське управління НАК «Нафтогаз України» чергову заявку на транзит 99,2 мільйона кубометрів газу на добу з 10:00 через ГВС «Суджа».

Із них 13,9 мільйона кубометрів призначені споживачам Молдавії, 63,1 мільйона кубометрів через ГВС «Орлівка» у балканському напрямку й 22,2 мільйона кубометрів через ГВС «Ужгород» споживачам Словаччини.

При цьому в прес-службі зазначили, що у відповідь на заявку була знову отримана відмова.

«Нафтогаз» вже неодноразово просив «Газпром» почати поставки газу не через ГВС «Суджа», а через ГВС «Валуйки» і «Писарівка», але «Газпром» відмовив у цьому проханні.

У випадку транзиту газу за маршрутом «Суджа» – «Орловка» без газу через необхідність переорієнтації роботи газотранспортної системи залишаться Луганська, Донецька, Одеська і частково Дніпропетровська області.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG