Доступність посилання

ТОП новини

У Москві відбулася наразі коротка зустріч Тимошенко і Путіна


Зустріч прем'єр-міністрів України і Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна розпочалася о 15:57 за московський часом – на півтори години пізніше запланованого.

У зв'язку з цим Володимир Путін запропонував Юлії Тимошенко відразу відправитися на Міжнародну конференцію глав держав і урядів з питання поставок російського газу європейським споживачам, яку в Кремлі проведе Президент Росії Дмитро Медведєв.

А двосторонню зустріч Володимир Путін запропонував продовжити пізніше.

За неофіційною інформацією, зустріч затрималася з вини російської сторони.

Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко прибула до російської столиці з робочим візитом для переговорів щодо газу.

У складі української делегації міністр палива й енергетики Юрій Продан, голова правління компанії «Нафтогаз України» Олег Дубина, заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв.

Напередодні візиту Юлія Тимошенко заявила, що пріоритетом на переговорах із Росією є – досягнення домовленості про поновлення транзиту природного газу через територію України.

Президент Віктор Ющенко виступає за розгляд пакетом питань поставок газу в Україну і його транзит.

Секретаріат Президента сподівається на дотримання Тимошенко директив Ющенка на переговорах із Росією щодо газу 17 січня.

1 жовтня 2008 Кабінет Міністрів затвердив директиви для переговорів із Росією щодо умов поставок газу в Україну на 2009 рік і наступні періоди, 2 жовтня Віктор Ющенко затвердив їх.


ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG