Доступність посилання

ТОП новини

Вирішити газову кризу поки що не виходить – Медведєв


Усі зусилля для вирішення газової кризи результатів наразі не принесли, заявив президент Росії Дмитро Медведєв на газовому саміті в суботу в Москві.

«Ті події, які спонукали нас зібратися, досить складні, навіть надзвичайні, і привід для зустрічі невідкладний. Ми останнім часом вимушені були відкласти всі свої справи і займатися тим, що зараз прийнято іменувати газовою кризою», – зазначив він.

«На жаль, наразі результатів усі зусилля, що докладаються, не принесли, і у людей, які живуть у багатьох європейських країнах, як і раніше немає тепла», – додав президент Росії.

За його словами, рішення може бути досягнуто тільки за рахунок колективних зусиль.

Дмитро Медведєв заявив, що Росія готова докласти всі зусилля для вирішення газової кризи. «Ми зробимо все для того, щоб нинішню кризу було вирішено», – зазначив Медведєв.

За словами глави російської держави, на прикладі нинішньої кризи стало зрозуміло, що міжнародні регулятори в такого роду ситуаціях не є ефективними. Це стосується і міжнародного права, зазначив президент.

«Я можу відверто сказати, що і Енергохартія, яка частиною країн ратифікована, частиною країн не ратифікована, на жаль, такого роду питання не вирішує. І ми повинні подумати про те, які нові міжнародні угоди могли б в майбутньому знімати проблеми такого порядку», – зауважив Дмитро Медведєв.

XS
SM
MD
LG