Доступність посилання

ТОП новини

У МЗС спростовують інформацію про хворобу екіпажу «Фаїни»


Інформація про тяжкий стан здоров’я семи членів екіпажу судна «Фаїна» не відповідає дійсності, заявляють у Міністерстві закордонних справ.

Як повідомив речник МЗС Василь Кирилич, перебування членів екіпажу в полоні у піратів тривалий час не може не позначитися на їхньому здоров’ї.

«Очевидно, що їхній стан здоров’я і психологічний стан не є найкращими. Але за інформацією Тимчасово Повіреного у справах України в Кенії, стан здоров’я членів екіпажу не є таким, який би асоціювався з інформацією, яка оприлюднювалась в деяких ЗМІ», – сказав Кирилич.

Він вкотре зазначив, що переговорний процес щодо звільнення судна триває, і висловив сподівання, що найближчим часом вдасться домовитись про телефонну розмову екіпажу з родичами та фотозйомку, яка б засвідчила, що вони живі і здорові.

Напередодні сомалійський бізнесмен Осман Фарах, який має власні справи з викрадачами, передав агентству Reuters інформацію про хворобу семи членів екіпажу «Фаїни». За його словами, у хворих на тілі висипання, вони потерпають від розладу шлунку, а в декого піднявся тиск.

Судно «Фаїна», на борту якого 17 українців, четвертий місяць поспіль перебуває в піратському полоні.

XS
SM
MD
LG