Доступність посилання

ТОП новини

Обама: Необхідно покласти край всім фальшивим обіцянкам


У своїй першій програмній промові, яка тривала 20 хвилин, президент США Барак Обама говорив про актуальні проблеми американців.

«Наша економіка сильно потерпіла. Це результат скупості та безвідповідальності декотрих людей. Але це і наша неспроможність зробити простий вибір і підготувати націю до нової епохи», – зазначив новий американський лідер.

Виступаючи одразу після входження на посаду президента, Барак Обама почав свою промову зі слів подяки Джорджу Бушу: «Ми прийшли сьогодні, щоб оголосити край дрібним образам, фальшивим обіцянкам та застарілим догмам, які надто довго придушували нашу політику».

За словами Обами, нині перед американцями стоять нові завдання. «Вони серйозні і їх чимало. Впоратися з ними не буде легко і швидко. Але ми з ними впораємося!», – пообіцяв президент Барак Обама під бурхливі оплески.

«Люди втратили свої домівки, працю, зазнав шкоди бізнес. Наша система охорони здоров’я є надто дорогооплачуваною; наші школи підводять багатьох; кожен день дає свідчення того, що те, як ми використовуємо енергоресурси, загрожує нашій планеті», – сказав Обама.

Виступаючи перед сотнями тисяч присутніх на своїй інавгурації, президент Барак Обама пообіцяв світові «нову Америку, яка буде слухати всі голоси». Звертаючись до ісламського світу, Обама сказав, що США будуть іти «новим шляхом, який базуватиметься на взаємних інтересах та взаємній повазі».

У вівторок у столиці США були вжиті надзвичайні заходи безпеки, тисячі поліцейських і національних гвардійців патрулювали місто.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG