Доступність посилання

ТОП новини

Обама заборонив своїм працівникам брати подарунки від лобістів


Промовляючи на прес-конференції першого дня своєї діяльності на посаді президента Сполучених Штатів, Барак Обама пообіцяв «нову еру відкритості» в своєму уряді і оголосив про суворі нові правила лобіювання в його адміністрації, заборонивши працівникам своєї команди приймати будь-які подарунки.

Барак Обама також заморозив платню старшим штатним працівникам Білого дому, які отримують більше 100 тисяч доларів на рік. У заяві перед складенням присяги працівників свого апарату, Обама зазначив, що «американські сім’ї затягують ремені тугіше, і Вашингтон має наслідувати такий приклад» в умовах економічної кризи.

Протягом дня середи американський сенат має затвердити двох найважливіших чиновників в адміністрації Барака Обами – державного секретаря та міністра фінансів.

Гіларі Клинтона мала бути призначена на посаду держсекретаря ще у вівторок, однак республіканці зажадали додаткового обговорення в сенаті питання про закордонні пожертвування у благочинний фонд її чоловіка – колишнього президента Біла Клинтона.

У вівторок сенат уже затвердив шістьох членів адміністрації Барака Обами, включно з міністром енергетики – лауреатом Нобелівської премії з фізики і фахівцем у галузі глобального потепління Стівеном Чу.
XS
SM
MD
LG