Доступність посилання

ТОП новини

Заступник генпрокурора: Екс-суддю Зварича «шукатимемо вічно»


Генеральна прокуратура просить Львівський апеляційний адміністративний суд зобов’язати колишнього голову цього суду Ігоря Зварича особисто бути присутнім при розгляді його позовів.

«Цей корумпований суддя умудрився подати в суд на постанову Верхової Ради. Ми, звичайно, зі скепсисом поставились до цього, і попросили суд зобов’язати Зварича взяти особисту участь у справі… Як тільки він з’явиться, ми також поговоримо про кримінальну справу (яка порушена проти нього)», – заявив заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Водночас, прогнозуючи шанси знайти колишнього суддю, Кузьмін зауважив, що «шукати, думаю, його будемо вічно…».

Минулого місяця Генпрокуратура порушила проти Зварича кримiнальну справу за отримання хабара у розмiрi 100 тисяч доларів. У службових кабiнетах i квартирах семи суддiв Львівського апеляційного адмінсуду, зокрема й голови суду, провели обшуки, пiд час яких спiвробiтники Генпрокуратури i СБУ вилучили 1 мільйон доларiв i 2 мільйони гривень.

Згодом Рада суддiв України вирішила звiльнити Зварича з посади голови Львiвського апеляцiйного адмiнiстративного суду, а парламент звільнив його з посади судді й дав дозвіл на арешт.

Після цього Зварич зник, його оголосили у розшук.

А вчора з’явилася інформація, що екс-суддя звернувся до Львівського апеляційного адмінсуду з проханням визнати незаконною постанову Верховної Ради про його арешт.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG