Доступність посилання

ТОП новини

Справа за фактом вибуху газу в Дніпропетровську не закрита – адвокат


Кримінальна справа за фактом вибуху газу в Дніпропетровську після амністії трьох звинувачених газівників не закрита. Про це сьогодні заявив адвокат потерпілих від вибуху Дмитро Поповський.

«Амністія обвинувачуваних у службовій недбалості не означає закриття кримінальної справи за фактом вибуху будинку. Справу про службову недбалість було виведено в окреме провадження. Були виявлені нові факти, які дозволяють вимагати додаткового розслідування й у перспективі порушити кримінальну справу за іншою статтею Кримінального кодексу України», – пояснив адвокат.

Крім цього, захисник потерпілих повідомив, що мешканці будинку будуть подавати позови на відшкодування моральних збитків, однак висловив сумнів у тому, що газівники будуть здатні їх задовольнити – через складний фінансовий стан підприємства.

Раніше рішенням суду Жовтневого району Дніпропетровська троє високопосадовців «Дніпрогазу» – Ігор Іванков, його перший заступник Максим Сорокін і головний інженер Сергій Бачурин – були амністовані. При винесенні рішення суд керувався змінами в закон «Про амністію», які набули чинності 2008 року. Також суд залишив без розгляду всі цивільні позови на відшкодування матеріальних й моральних збитків потерпілих на загальну суму близько 100 мільйонів гривень.

Постраждалі від вибуху мають намір оскаржувати ці рішення.

Вибух у житловому будинку Дніпропетровська стався 2007 року. Він забрав життя 23 людей, більше чотирьохсот були визнані потерпілими.
XS
SM
MD
LG