Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко звернеться до КСУ щодо сьогоднішнього рішення Ради


Президент Віктор Ющенко звернеться до Конституційного Суду з поданням про визнання неконституційною постанови Верховної Ради, що скасовує призначення Володимира Стельмаха головою Нацбанку.

Про це заявив заступник голови Секретаріату Президента Ігор Пукшин.

За його словами, звернення до КСУ має на меті не поновити повноваження Стельмаха, оскільки вони не припинені, «а лише для того, щоб запобігти подібним квазікадровим рішенням парламентаріїв у майбутньому».

Щодо іншого рішення парламенту – постанови про відповідальність Президента Ющенка у фінансовій сфері, Пукшин наголосив, що воно є ще більшою мірою абсурдним.

Адже, за його словами, покладення на главу держави відповідальності за стан справ в економіці, на фінансовому ринку, у соціальній сфері не відповідає Конституції, оскільки визначає Президента відповідальним за сфери, що, за Основним Законом, є прерогативою парламенту й уряду.

Пукшин наголошує: такого роду рішення свідчать про те, що уряд та фракції, які голосували ці постанови, намагаються відвернути увагу суспільства від невдалих «газових переговорів», бюджетної кризи, яка наближається, та критичного стану економіки держави.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG