Доступність посилання

ТОП новини

Міліція Криму заперечує підготовку до воєнізованої операції


Кримська міліція готова забезпечити громадський порядок під час виконання співробітниками Державної виконавчої служби України рішень судів про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок у районі вулиці Балаклавської в Сімферополі.

Про це, повідомляє наш кримський кореспондент Володимир Притула, заявив начальник Відділу зв`язків із громадськістю кримського главку МВС України Олександр Домбровський.

Домбровський спростував інформацію одного з лідерів Меджлісу Рефата Чубарова, поширену у вівторок, про початок ближчим часом масштабної військово-міліцейської операції проти кримських татар.

Представник міліції назвав це «виконанням рішення судів, які, безумовно, повинні виконуватися».

За словами Олександра Домбровського, міліція зобов’язана виділяти необхідну кількість особового складу і техніки для забезпечення захисту фахівців Державної виконавчої служби і технічного персоналу, які виконують судові рішення, а також громадян, які перебувають поряд і можуть потрапити під протиправні дії.

Олександр Домбровський заявив, що не знає коли саме відбудеться звільнення зайнятої репатріантами ділянки, але повідомив, що існують накази Міністерства юстиції і Міністерства внутрішніх справ України щодо цього конкретного випадку.

Раніше Радіо Свобода повідомляло з посиланням на одного з лідерів Меджлісу Рефата Чубарова, що 23 січня в Сімферополі пройшло засідання міжвідомчого штабу силових структур, на якому ухвалено рішення про залучення значних сил правоохоронців до ліквідації кримськотатарського селища Яньї Кирим на вулиці Балаклавській в Сімферополі.

У 2006 році Сімферопольська міськрада передала в оренду спірну ділянку землі низці комерційних структур. Останні через суд домагаються її звільнення. Рараз у селищі – близько двох десятків будинків і квартальна мечеть.

Меджліс кримськотатарського народу учора закликав перших осіб України не допустити силового розвитку ситуації і звернувся до дипломатичних представництв з проханням поінформувати свої уряди та міжнародні організації про підготовку «широкомасштабних провокацій в Криму, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків».
XS
SM
MD
LG