Доступність посилання

ТОП новини

Уряд обіцяє дати гроші на фiнансування «Артеку»


Кабiнет Мiнiстрiв на завтрашньому засiданнi видiлить кошти на фiнансування Мiжнародного дитячого центру «Артек», а також почне розробляти закон iз захисту табору вiд посягань.

Про це повідомила прем'єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко на нараді з проблем центру.

«Завтра ми проведемо позачергове засiдання уряду i видiлимо з резервного фонду близько 30 мільйонів гривень для першочергових потреб «Артеку», – заявила прем’єр.

Тимошенко назвала нинішню ситуацію штучно створеною і звинуватила Держуправлiння справами в проблемах «Артеку».

За її словами, ДУС не фiнансує потреби табору, хоча він перебуває в його пiдпорядкуваннi: «Практично 1 мільярд гривень йде на утримання Президента, зокрема, для того, щоб робити тисячнi прийоми, у той час як на «Артек», який потребує близько 60 мільйонів гривень, коштiв не вистачає».

Тимошенко заявила, що уряд самостiйно без подання Державного управлiння справами видiлить частину грошей на утримання «Артека».

«Ми це зробимо змiнами до бюджету, ми це зробимо без подання ДУС – скоротимо трiшки i перекинемо цi грошi в достатньому для «Артеку» розмiрi», – запевнила прем’єр.

Зі свого боку, керівник ДУС Ігор Тарасюк зазначив, що голову уряду «неправильно поiнформували». За його словами, фiнансування дитячого центру здiйснюється з бюджетних коштiв через Мiнiстерство сiм'ї, молодi та спорту. «Артек» перебуває на балансi Державного управлiння справами на умовах лише управлiння», – пояснив Тарасюк.

Керівництво «Артеку» раніше заявляло про постійні спроби захоплення земель дитячого центру, ринкова вартість яких становить близько мільярда доларів, а також попереджало про можливість закриття табору через відсутність фінансування його потреб з держбюджету.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG